+420 603 415 918

Údaje o firmě

V dnešní době, kdy je trh zaplaven velkým množstvím nekvalitních výrobků považuji zkušenosti získané praxí v oboru za klíčové z hlediska kvality práce a dlouhověkosti realizované zakázky.

Z historie

Základy mé řemeslné činnosti pocházejí z doby, kdy řemeslníkem byl pouze adept tříletého učebního oboru. Tehdy nestačil pouze týdenní kurz k vydání živnostenského listu.

Práce se pro mne stala zálibou. Po absolvování SPŠ Stavební jsem si průběžně zvyšoval kvalifikaci odbornými kurzy (například sváření plastů ap.). Jelikož mne manuelní práce naplňovala, provádím i přes úplné středoškolské vzdělání řemeslnou činnost.

Charakteristika činnosti

Nabízím 25leté zkušenosti při údržbě bytového fondu, kvalitní práci, spolehlivost a rychlé jednání při realizaci zakázek. To vše za rozumnou cenu.

Při nákupu vodoinstalačních materiálů či zařizovacích předmětů dávám jednoznačně přednost kvalitě, avšak s ohledem na finanční možnosti zákazníka. Díky svým mnohaletým zkušenostem jsem schopen při nákupu instalačního materiálu rozpoznat právě kvalitní zboží, což je důležité z hlediska životnosti realizované zakázky.

Výrobky snížené kvality s krátkodobou životností, např. husí krky a neznačková flexi připojení či součástky s pozinkované oceli nepoužívám.

Před započetím každé zakázky se snažím najít pro zákazníka vždy optimální řešení s důrazem na životnost.

Díky tomuto přístupu mám minimální množství reklamací za období všech zrealizovaných zakázek od roku 1990, kdy jsem začal na trhu působit.